Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Acetyl-l-karnityna

Acetyl-L-karnityna to aminokwas, który jest naturalnie produkowany w organizmie i wspiera proces produkowania energii. Używa się go w wielu sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń na siłowni, ale także, by poprawić ukrwienie mózgu i poprawić funkcjonowanie nerwów.

Przez niektóre osoby jest stosowana po to, by poprawić stan układu nerwowego i zapobiegać jego starzeniu.

Acetyl-L-karnityna uczestniczy w procesie przenoszenia komórek tłuszczu do mitochondriów, dlatego jej regularne stosowanie przyczynia się do chudnięcia.

Preparat ma przynajmniej kilka zastosowań, ponieważ poprawia działanie błon komórkowych, jest przeciwutleniaczem i wspiera działanie mózgu. Acetyl-L-karnityna powstaje w organizmie dzięki utlenianiu karnityny, substancji pochodzącej z produktów zwierzęcych. Polecamy ją ze względu na szereg pozytywnych właściwości na organizm.

Acetyl-L-karnityna jest dostępna przede wszystkim w formie kapsułek i tabletek, które dostarczają dokładnie dobranej dawki tej substancji.

Dawkowanie

Nasi doradcy zalecają dawkowanie w przedziale 1000 - 2000 mg jednorazowo, w zależności od zastosowania oraz połączenia z np. choliną czy l-tyrozyną.

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: