Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

L-Carnitine Powder [L-Karnityna]

L-Carnitine Powder [L-Karnityna]
NIEDOSTĘPNY 109,99 zł
Skrócony opis:

L-Carnitine-L-Tartrate to najwyższej czystości Winian L-Karnityn. Dostarcza energii, pozytywnie wpływa na zdrowie, pomaga spalić tłuszcz, poprawia wydolność fizyczną.

Producent: AI SPORTS NUTRITION
Kategorie: Bieganie, Rower, Odchudzanie, Sporty walki, Wytrzymałość, L-karnityna
Gramatura:
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 109,99 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

L-Carnitine-L-Tartrate to najwyższej czystości Winian L-Karnityn. Dostarcza energii, pozytywnie wpływa na zdrowie, pomaga spalić tłuszcz, poprawia wydolność fizyczną. 
 

 • ZAWIERA CZYSTY WINIAN L-KARNITYNY
 • DOSTARCZA ENERGII
 • POMAGA SPALIĆ TŁUSZCZ I DZIAŁA ANTYKATABOLICZNIE
 • POPRAWIA WYDOLNOŚĆ FIZYCZNĄ I POZYTYWNIE WPŁYWA NA ZDROWIE

   

W skład L-Carnitine-L-Tartrate wchodzą:
 

Winian L-Karnityny - główną funkcją L-Karnityny jest udział w metabolizmie tłuszczy - umożliwia transport kwasów tłuszczowych do mitochondrii, gdzie zostają zamienione w pożyteczną energię. L-karnityna jest substancją witaminopochodną, syntetyzowaną przez ludzki organizm z aminokwasów: lizyny i metioniny, z witamin: C, B3, B6, B12 oraz kwasu foliowego i żelaza. Niedobór nawet jednego z tych składników powoduje zmniejszenie wytwarzania L-karnityny.

W naszym ciele odgrywa kilka ważnych funkcji:

 • Reguluje metabolizm komórkowy ? wraz z Koenzymem A bierze udział w szeregu reakcji. Jej obecność jest niezbędna do zajścia procesu utleniania kwasów tłuszczowych. Dzięki temu suplementacja L-Karnityną nie tylko przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej, ale również ochrania zapasy glikogenu w mięśniach i zwiększa produkcję ATP (uniwersalny nośnik energii). Są to czynniki, które mają również istotny wpływ na proces partycjonowania kalorii.
 • Podnosi wydolność fizyczną ? poprzez opisany wyżej mechanizm ochrony glikogenu mięśniowego oraz zwiększenie produkcji ATP pomaga zwiększyć zdolności organizmu do podjęcia długotrwałego wysiłku.
 • Pomaga w ochronie układu sercowo-naczyniowego ? wykazuje zdolność do redukcji poziomu trójglicerydów i cholesterolu, działa ochronnie przeciw arytmii oraz niedokrwieniu.
 • Działa antyoksydacyjnie ? L-Karnityna pomaga zwalczać wolne rodniki będące przyczyną osłabienia odporności naszego organizmu.

   
SKŁADNIKI AKTYWNE L-Carnitine-L-Tartrate    
Porcja jednorazowa 1 gram (1 miarka)    
Ilość porcji w opakowaniu 300    
Opakowanie 300 gram    
Zawartość w 1 porcji (1 gram) zaw: % DZ
  Wianian L-Karnityny (L-Carnitine-L-Tartrate) 1000 mg  
       


Zalecane Dzienne Dawkowanie

 • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (1 miarka) 30-60 minut przed treningiem na pusty żołądek.
 • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (1 miarka) 30 minut przed śniadaniem.
 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!