Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
EUR | GBP | USD | PLN
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

DCP 2.0

DCP 2.0
NIEDOSTĘPNY PLN 209,00
Skrócony opis:

DCP to suplement stworzony z myślą o ludziach, którzy w krótkim czasie chcą poprawić estetykę swojej sylwetki, poprzez redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej i zapobieganie efektowi "jojo".

Producent: BPS
Kategorie: Odchudzanie, Dobre dla kobiet, Spalacze tłuszczu bez kofeiny, Produkty przyspieszające metabolizm
Gramatura:
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: PLN 209,00
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

BPS DCP 2.0 to innowacyjny spalacz tłuszczu pozbawiony dodatku stymulantów. Idealny dla osób mających problemy z ciśnieniem krwi i wykazują nadwrażliwość na substancję tego typu.

 

  • Podkręca metabolizm
  • Wspomaga utratę tkanki tłuszczowej
  • Blokuję odkładanie tłuszczu
  • Tylko dozwolone substancje


DCP 2.0 to połączeni substancji aktywnych o skutecznym działaniu. Spalacz pozbawiony jest stymulantów i wszelkiego rodzaju pobudzaczy, co zapewnia kontrolę ciśnienia tętniczego krwi bez ryzyka jego skoków. Mieszanka składników aktywnych została skomponowana z myślą o osobach nadwrażliwych na działanie stymulantów, mających problemy z wysokim ciśnieniem krwi. DCP 2.0 to substancję o naukowo potwierdzonym działaniu, synergia działania substancji bioaktywnych sprawia, że wykazuję on siłę działania równającą się z produktami naładowanymi stymulantami.

Działanie produktu oparte jest o mechanizm aktywacji receptorów PPAR, które powiązane jest ze stymulowaniem lipolizy i wykorzystanie uwolnionych kwasów tłuszczowych na potrzeby energetyczne, taki mechanizm skutecznie wspiera wykorzystanie tłuszczu nagromadzonego w obrębie pasa czy innych rejonów naszego ciała do tego by organizm mógł czerpać energię.  W odróżnieniu od innych produktów tego typu na rynku DCP 2.0 naprawdę działa! Spalacz wspomaga również gospodarkę insulinową, co powiązane jest z efektywniejszym wykorzystaniem krążącej glukozy na potrzeby odżywcze tkanki mięśniowej-poprzez jej uwrażliwienie na insuline.

DCP 2.0 zawiera innowacyjny składnik jakim jest Artemisia Iwayomogi, która wspomaga pojawienie się czynnika CPT1, który to odpowiada, za uwalnianie kwasów tłuszczowych i wykorzystanie ich na potrzeby energetyczne w mitochondriach. Wspomaga również ich transport przez co organizm nie tylko więcej rozkłada tłuszczy, ale i więcej jest w stanie wykorzystać. Pozostałe składniki suplementu działają na receptory wspierające termogenezę i wykorzystujące tłuszcze na potrzeby energetyczne.

DPC 2.0 wywiera również silne działanie antyoksydacyjne, wspiera funkcję układu nerwowego wzmacniając jego adaptację do wysiłku. Zabezpiecza układ immunologiczny. Ważnym elementem działania spalacza jest wpływ na enzym PDK4, który odpowiada za przekształcanie pirogronianu w acetylo-CaA ma to na celu zwiększenie zużycia zapasowej energii, którą gromadzimy w naszym ciele w postaci tkanki tłuszczowej.
 

W skład DCP 2.0 wchodzą:

SKŁADNIKI AKTYWNE DCP 2.0    
Porcja jednorazowa 2 kapsułki    
Ilość porcji w opakowaniu 90    
Opakowanie 180 kapsułek    
Zawartość w 1 porcji (2 kapsułki) zaw: % DZ
  Rose Ellagitannins 135mg  
  Gamma-mangostin 30% 100mg  
  Artemisia awayomogi 20:1 330mg  
  Stearoyl Vanillylamide 5mg  
  Winian-L-Karnityny / Propionyl-L-Karnityny 300mg  
  Momordin 35% 40mg  
  Mangiferin 50mg  
  Octopamine 125mg  

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (2 kapsułki) trzy razy dziennie.
  • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (2 kapsułki) trzy razy dziennie.

 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!