Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Carbo

Preparaty Carbo dostarczają węglowodanów o długim lub krótkim czasie działania, które mają za zadanie wydajność treningu. W skład preparatów Carbo wchodzą zwykle także substancje regenerujące mięśnie i hamujące procesy kataboliczne w organizmie. Mogą zawierać także dodatek witamin.

Dlaczego warto stosować carbo?

Carbo to preparaty, które poprawiają adaptację organizmu do wysiłku i przyśpieszają jego regeneracje. Podczas długiego wysiłku pojawia się niedobór glikogenu, głównego paliwa dla Twojego organizmu. Możesz go uzupełnić dzięki zastosowaniu carbo.

Kto powinien przyjmować preparaty Carbo?

Carbo jest dobrym rozwiązaniem dla sportowców uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Niektóre osoby, aby uzupełnić niedobór węglowodanów, musiałyby przyjmować bardzo dużą ilość chleba, ziemniaków i cukrów w innej formie, a nie są w stanie tego zrobić, bo brakuje im czasu lub nie czują apetytu.

Preparaty typu carbo rozpuszcza się w wodzie, dlatego ich przyjmowanie jest znacznie mniej kłopotliwe.

W jakich dawkach stosować Carbo?

W skutecznych... łatwo powiedzieć... Przyjmijmy że skutecznie jest przyjąć po treningu w dowolnym sporcie 50g odżywki Carbo.

Przedział 30-70g jest najczęściej zalecany, wszystko zależnie od uprawianego sportu i długości wysiłku! Pamiętaj , że Carbo to też kalorie !

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: