Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Cannibal Claw

Cannibal Claw
NIEDOSTĘPNY 159,00 zł
Skrócony opis:

Cannibal Claw to suplement ukierunkowany na kompleksowe wspieranie procesu spalania tkanki tłuszczowej - bez negatywnych skutków ubocznych charakterystycznych dla silnych spalaczy. Spalanie tłuszczu nie było jeszcze tak przyjemne!

Producent: CHAOS AND PAIN
Kategorie: Odchudzanie, Spalacze tłuszczu bez kofeiny, Produkty przyspieszające metabolizm, Termogeniki
Gramatura: 60kap
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 159,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Cannibal Claw to skuteczne wsparcie dla Twojej tarczycy, dzięki specjalnie zaprogramowanemu składowi, wspomaga funkcje hormonalną tarczycy, moduluje metabolizm przyspieszając znacznie jego działanie. Nie posiada stymulantów w skladze.
 

  • Wspiera tarczyce
  • Nie posiada stymulantów
  • Brak efektu otępienia
  • Wspomaga metabolizm przyspieszając jego pracę


Cannibal Claw to spalacz tłuszczu oparty na substytutach hormonu tarczycy, który ma za zadanie skutecznie stymulować tempo przemian metabolicznych w tym redukcję tłuszczu. Jego fenomen działania polega na wspomaganiu pracy tarczycy, która to z kolei nie spowalnia i nie hamuję swoich funkcji wydzielniczych, co sprawia, że redukcja tłuszczu przebiega szybko i efektywnie. Zaletą Cannibal Claw od firmy Chaos and Pain jest fakt, że nie posiada on w składzie stymulantów, które dość często utrudniają codzienne funkcjonowania, zwłaszcza u osób trenujących póżnymi popołudniami lub wieczorem. Spalacz nadaję się zarówno dla sportowców posiadających dużo aktywności fizycznych w ciągu tygodnia oraz osoby chcące zrzucic nadmiar tkanki tłuszczowej, nie mających czasu na dużą ilość treningów. Cannibal Claw stanowi produkt naprawczy metabolizmu, przywraca prawidłową funkcję tarczycy, wspomaga tempo przemian metabolicznych oraz uwrażliwia tkanki na insulinę.

W składzie znajdziemy takie substancję aktywnej jak:
Bioperine - substancja wystepujaza w ekstrakcie z pieprzu czarnego, wykorzystywana w suplementacji zazwyczaj do poprawy wchłaniania składników mieszanek aktywnych danego produktu, wspomaga ukrwienie narządów wewnętrznych, co przekłada się na efektwniejszy transport składników pokarmowych.

N-Caffeoyldopamine - substancja powszerznie wystepująca w nasionach kakaowca, wykazuje silne działanie stymulujące spalanie tłuszczu. Jej mechanizm działania to stymulacja cAMP, które zwiększa zapotrzebowanie energetyczne, co pozwala na wykorzystanie tłuszczy w celach produkcji energii.

Metylokobalamina - etylowana forma kobalaminy, która poza właściwościami wpływającymi na tempo przemian metabolicznych, w tym aminokwasów, wspiera prawidłową funkcję tarczycy.

3,5-Dijodo-L-Tyrozyna - substancja wspomagająca zużycie glukozy oraz zwiększająca konsumpcje tlenu, co przekłada się na szybsze tempo metaboliczne.

3,5-Dijodo-l-Tyronina - substancja wykazująca działanie stymulujące procesy metaboliczne, obniża poziom ogólny cholesterolu. Ważnym działaniem jest przyspieszenie oksydacji tłuszczu.

 

Cannibal Claw to produkt adresowany głownie do osób mających tendencję do złego samopoczucia podczas stosowania stymulantów lub trenujących w godzinach wieczornych, gdzie użycie spalacza naszpikowanego stymulantami mija się z celem. Jego działanie polega na modyfikowaniu funkcji metabolizmu, przyspieszenie przemian metabolicznych w tym oksydacji tłuszczy na potrzeby energetyczne, co skutkuję szybszą utratą tkanki tłuszczowej. Działa jako zestaw naprawczy dla spowolnionego metabolizmu, pomagając każdej osobie wskoczyć na właściwe tory i przełamać stagnację.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE Cannibal Claw    
Porcja jednorazowa 1 kapsułka    
Ilość porcji w opakowaniu 60    
Opakowanie 60 kapsułek    
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka) zaw: % DZ
  N-Caffeoldopamine 75 mg  
  Bioperine (ekstrakt czarnego pieprzu) 6 mg  
  Methylcobalamin (B12) 0,093 mg  
  3,5 Dijodo-L-Tyrozyna 0,075 mg  
  3,5 Dijodo-L-Tyronina 0,34 mg  


Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Jedna porcja (1 kapsułka) dwa razy dziennie na pusty żołądek.
  • UWAGA.: Nie stosować dłużej niż 6 tygodni.

 

 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!