Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Sprzężony kwas linolowy - CLA

Sprzężony kwas linolowy, w skrócie CLA to tłuszcz, który w naturze występuje w mleku i nabiale w bardzo małej iloiści. Z uwagi na jego wyjątkowe właściwości, zaczęto produkować suplementy diety, dostarczające tego składnika.

CLA ma działanie odchudzające, ponieważ zmniejsza odkładanie tkanki tłuszczowej i reguluje przemiany tłuszczu w ciele. Regularne stosowanie preparatów z CLA, wpływa na szybsze spalanie tłuszczu w mitochondriach. Dzięki temu można oszczędzić więcej glikogenu, który przyda się podczas jeszcze bardziej wymagającego wysiłku.

Dzięki temu, osiągasz podwójną korzyść, bo nie tylko możesz spalić tłuszcz, ale także masz więcej energii i możesz ćwiczyć przez dłuższy czas. Z tego powodu, CLA jest stosowane przez sportowców w okresie zmniejszania masy tłuszczowej.

Ostatnie badania wskazują na wiele innych korzystnych działań kwasu CLA na organizm, między innymi na zmniejszenie ryzyka zawału i udaru.

Sprzężony kwas CLA wchodzi w skład wielu preparatów o działaniu odchudzającym, ale można go kupić także w formie pojedynczej substancji.

Zalecamy stosowanie CLA w dawkach 3000 – 4000 mg dziennie, w zależnosci od danych producenta.

 

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: