Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Kreatyna Creapure

Kreatyna Creapure
NIEDOSTĘPNY 69,00 zł
Skrócony opis:

Kreatyna CreaPure to produkt przeznaczony dla osób chcących w krótkim czasie znacząco zwiększyć swoją masę mięśniową i siłę. Kreatyna zawiera dodatek tauryny!

Producent: FITMAX
Kategorie: Siła, Masa, Creapure, Monohydrat kreatyny
Gramatura:
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 69,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
1 opinie  1 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Fitmax Kreatyna CreaPure to suplement diety zawierający najwyższej jakości monohydrat kreatyny w formie mikronizowanej, charakteryzującej się wysoką przyswajalnością. Wzbogacony został dodatkiem mikronizowanej tauryny, która jeszcze bardziej poprawia wchłanialność produktu oraz zapewnia dodatkowe korzyści.
 
  • Wspiera transport energii wewnątrzkomórkowej
  • Może efektywnie zwiększać masę mięśniową
  • Wykazana w wielu badaniach skuteczność działania
  • Poprawia nawodnienie komórek
 
Kreatyna w komórkach pełni funkcję transportera energii z mitochondriów do pozostałych organelli. Wśród sportowców od lat cieszy się niesłychaną popularnością, ze względu na bezdyskusyjną skuteczność działania, potwierdzoną setkami badań naukowych.
 
Wpływ na mięśnie
Szybszy transport energii i lepsze nawodnienie podczas stosowania kreatyny przekładają się na efektywny wzrost tkanki mięśniowej, o ile zadbamy o nadwyżkę kaloryczną i odpowiedni trening. Badania pokazują znaczny wzrost masy mięśniowej podczas kuracji kreatyną.
 
Kreatyna ograniczać może także procesy kataboliczne i to nie tylko u sportowców. Stosowanie kreatyny u osób starszych pozwala na zachowanie masy mięśniowej przez dłuższy czas, poprawiając ich kondycję życia.
 
Efektywność treningu
Solidnie udokumentowany jest wpływ suplementacji kreatyną na wzrost mocy i siły mięśni, a to przekłada się na silniejszy bodziec do poprawy osiągów. W trakcie kuracji odnotowuje się także obniżenie subiektywnego odczuwania zmęczenia, co pozwala na wykonanie cięższego i dłuższego treningu. Także sportowcy wytrzymałościowi znacznie skorzystają, dzięki znacznej poprawie wytrzymałości mięśni i poprawie VO2 Max.
 
Co wyróżnia ten produkt od innych środków tego typu?
W kreatynie CreaPure firmy Fitmax zawarta została patentowana, mikronizowana wersja monohydratu kreatyny. Proces mikronizacji to rozdrabnianie cząsteczek, mające na celu zwiększenie stopnia przyswajalności środka. Poprawa biodostępności może przełożyć się większe wysycenie komórek kreatyną niż przypadku tradycyjnej formy. Poprawia się także komfort użycia, gdyż rozdrobniona kreatyna lepiej rozpuszcza się w wodzie i mniej obciąża układ pokarmowy.
 
Wyróżniający jest także dodatek tauryny, również w formie mikronizowanej. Tauryna ma zdolność do podnoszenia poziomu insuliny, a ta z kolei umożliwia szybszy transport kreatyny, co jeszcze bardziej poprawia jej biodostępność.
 
Kto powinien zwrócić uwagę na ten środek?
Praktycznie każdy sportowiec, niezależnie od uprawianej dyscypliny i stawianych priorytetów. Kreatyna jest środkiem bezpiecznym, zatem można stosować bez obaw o zdrowie nawet u kobiet. Szczególną popularnością cieszy się w sportach sylwetkowych, siłowych i wytrzymałościowych.
SKŁADNIKI AKTYWNE Kreatyna Creapure    
Porcja jednorazowa 5 gram - 1 miarka    
Ilość porcji w opakowaniu 120    
Opakowanie 600 gram    
Zawartość w 1 porcji (5 gram) zaw: % DZ
  Monohydrat Kreatyny Creapure 4000 mg  
  Mikronizowana L-Tauryna 1000 mg  

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (5 gram - 1 miarka) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram - 1 miarka) bezpośrednio po treningu.
     
  • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (5 gram - 1 miarka) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram - 1 miarka) w odstępie kilku godzin, pomiędzy posiłkami.

 

Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.

 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 

5 on 08/07/2010
Świetny suplement bardzo wydajny i z dobrą ceną , a do tego naprawdę działa.Gorąco polecam - mega siła.
5 bazując na 1 recenzjach

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!