Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Horny Goat Weed

Horny goat weed jest znane jako afrodyzjak i zioło, które usprawnia produkcję testosteronu. Jest tradycyjnym chińskim lekarstwem. Stosowane jest przy zaniku popędu płciowego, zaburzeniach erekcji, zmęczeniu, bólach i innych schorzeniach.

Niektórzy mężczyźni stosują suplementację Epimedium w zaburzeniach erekcji. Zioło może być stosowane podczas leczenia bólu i słabości pleców i kolan. Leczy bóle stawów, choroby zwyrodnieniowe, zmęczenie psychiczne i fizyczne, utratę pamięci, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, zapalenie oskrzeli, choroby wątroby. Wspiera leczenie AIDS i polio. Leczy zaburzenia krwi zwane leukopenią, wirusowe infekcje serca, utratę masy kostnej u kobiet po menopauzie. Stosowane jest również przy leczeniu słabych kości (osteoporozy).

Jednym z głównych składników czynnych w Epimedium jest ikariin. Ikariin działa poprzez rozluźnienie tkanki mięśni gładkich, który różni się od tkanki mięśni szkieletowych. Mimowolne napięcie tkanek wewnętrznych może zostać złagodzone. Ikraiin również działa relaksująco na centralny układ nerwowy.

Zalecane dawkowanie

Polecamy zwrocic uwagę na zawartość i-cariin, to jest to co nas najbardziej interesuje. Dawka dziena i-cariin w przedziale od 50mg do 200mg będzie bardzo skuteczna (zazwyczaj 1000-2000mg horny goat weed)

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: