Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Kre-Alkalyn

Kre-Alkalyn® to opatentowana forma monohydratu kreatyny z pH dokładnie dopasowanym do potrzeb organizmu. Dzięki temu, że ta kreatyna ma wysokie pH, wykazuje szybkie działanie i błyskawicznie przywraca mięśniom pełną moc.

Kre-alkalyn® jest wskazany szczególnie w sportach, w których potrzebna jest siła eksplozywna mięśni. Można go przyjmować zarówno przed i po ćwiczeniach. Taka kreatyna nie powoduje gromadzenia wody podskórnej, a jej działanie jest skuteczniejsze, od innych form kreatyny.

Kre-alkalyn różni się od zwykłej kreatyny tym, że w mniejszym stopniu konwertuje do nieaktywnej formy – kreatyniny. Dzięki temu można go stosować w mniejszych dawkach, niż monohydrat. Wyjątkowe działanie kre-alkalynu wynika z tego, że jest to buforowana forma monohydratu kreatyny, lepiej wchłaniająca się z układu pokarmowego. Zobacz, jak dużo możesz skorzystać dzięki jego właściwościom:

Kre-alkalyn został opatentowany, a właściciel patentu twierdzi, że nie powoduje on zatrzymywania wody między komórkami, ani problemów z trawieniem. Dzięki temu mogą go przyjmować osoby, które odczuwają dyskomfort, po przyjmowaniu innych form tego suplementu. Według producenta, kre-alkalyn działa o wiele szybciej niż inne formy i przy jego stosowaniu nie ma konieczności stosowania fazy ładowania. To duży plus, gdy zależy Ci na szybkim zbudowaniu masy mięśniowej.

Kre-alkalyn ma korzystne działanie na siłę i wytrzymałość organizmu. Ma silne działanie anaboliczne i antykataboliczne, co oznacza, że nasila produkcję białek w organizmie. Można go stosować zarówno podczas budowania masy, jak i rzeźby.

Kre-alkalyn możesz kupić w kilku formach – najczęściej wybierany jest w kapsułkach, natomiast nieco rzadziej, w formie proszku. To także składnik wielu stacków kreatynowych, w których jego celem jest wzmocnienie działania mieszanki. Wyróżnia się jakością, a także skutecznością i szybkością działania.

Mogą go przyjmować zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy.

Zalecamy dawkowanie w przedziale 1500 – 5000 mg dziennie, nie wykluczając wyższych dawek. Pamiętaj o stosowaniu kre alkalyn przed i po treningu w oknie anabolicznym!

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: