Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Ginkgo Biloba 60mg

Ginkgo Biloba 60mg
NIEDOSTĘPNY 64,00 zł
Skrócony opis:

Miłorząb japoński to skuteczne wsparcie dla układu krwionosnego i mózgu, dzięki wpływowi na metabolizm tkanki mózgowej, skutecznie wspomaga procesy myślowe oraz pamięć i koncentrację. Dodatkowo preparat wspomaga pracę serca.

Producent: NATROL
Kategorie: Gingko Biloba - Miłorząb japoński, Koncentracja, Zdrowie, Silne serce, KONCENTRACJA I PAMIĘĆ
Gramatura: 200 kaps
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 64,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Ginkgo Biloba czyli miłorząb japoński posiada szereg właściwości prozdrowotnych. Głowne cechy tej rosliny to wpływ w organiźmie człowieka na poprawe parametrów krążeniowych, zmniejszając lepkość krwi oraz rozszerzając naczynia krwionośne. Dodatkowo wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne oraz wspomagające pracę mózgu poprzez usprawnienie metabolizmu glukozy.

  • Wspomaga pracę serca i mózgu
  • Poprawia parametry krwi
  • Rozszerza naczynia krwionośne

 

 

 

Skład:

 

Sposób użycia: 2 kapsułki dzienie

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!