Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
EUR | GBP | USD | PLN
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Thermo Bombs Original

Thermo Bombs Original
NIEDOSTĘPNY PLN 149,99
Skrócony opis:

Thermo Bombs to ekstremalny suplement przyspieszający spalanie tłuszczu jednocześnie silnie i długotrwale zwiększa poziom energii. Został starannie zaprojektowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych składników aktywnych.

Producent: NUTRACLIPSE
Kategorie: Zioła moczopędne, Tabletki zmniejszające apetyt, Termogeniki
Gramatura:
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: PLN 149,99
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Thermo Bombs to ekstremalny suplement przyspieszający spalanie tłuszczu jednocześnie silnie i długotrwale zwiększa poziom energii. Został starannie zaprojektowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych składników aktywnych. Thermo Bombs to dużo więcej niż tylko kolejnym termogenik na rynku.
 

  • DOSKONALE PALI TŁUSZCZ
  • DODAJE ENERGII
  • SKUTECZNIE PRZYSPIESZA MAETABOLIZM SPOCZYNKOWY
  • HAMUJE NADMIERNY APETYT
  • USUWA NADMIAR WODY PODSKÓRNEJ

 

Nutraclipse Thermo Bombs to zupełnie nowy rodzaj spalacza, gdyż został zaprojektowany, aby szybko topić tłuszcz, pomagając jednocześnie chronić tkankę mięśniową. Thermo Bombs Hyper Shock działa szczególnie w tych rejonach ciała, w których znajduje się uporczywa tkanka tłuszczowa, sprawdza się w sytuacji kiedy inne spalacze zawodzą.

 

W skład Thermo Bombs wchodzą:

Pouchong Tea (a.m.p. citrate) - działa bardzo szybko, bo już po 20-30 minutach poczujesz jego moc, a jego efekty utrzymają się nawet do 6-8 godzin. Precyzyjnie wyważony czas działania to cecha Pouchong Tea (a.m.p. citrate). Działa w kilkanaście minut po zażyciu daje uczucie nagłego kopa energii. Jeśli chcesz nagłego przypływu mocy przed treningiem i zwiększenia energii w trakcie treningu wysiłkowego czy sesji cardio - Pouchong Tea (a.m.p. citrate) sprawi, że osiągniesz jeszcze lepsze wyniki!

DL-Phenylalanine - aktywuje i wzmacnia działanie endorfin, dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulacyjnych procesów ciała. Oprócz funkcji hamujących apetyt i promujących dobry nastrój, DL-PA jest jedyną substancją naturalną, którą nauka uznaje za środek całkowicie bezpieczny pod względem zdrowotnym do tłumienia chronicznego bólu i depresji.

 

Ekstrakt nasion Guarany 22% - stymuluje układ nerwowy, zwiększa zdolność koncentracji, hamuje łaknienie, poprawia kondycję i wydolność ogólną organizmu. Zawarta w niej kofeina jest czynnikiem termogenicznym, dzięki czemu pobudza przemianę materii oraz wpływa na szybsze spalanie kalorii. Guarana skuteczniej i na dłużej niż kawa podnosi czujność, koncentracje, zdolność logicznego myślenia i zapamiętywania.


Cayenne (kapsaicyna) - naturalny antyoksydant, wpływa na produkcje Epinefryny i Norepinefryny, związków ograniczających łaknienie, nasila termogenezę, przyspiesza metabolizm tłuszczy i węglowodanów.


Guarananina (1,3,7,8-Tetramethylxanthine) - działa pobudzająco, obniżając poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).


Rauwolcine - roślina zawierająca cały szereg różnych alkaloidów wśród, których znajdują się: rezerpina, ajmalina, deserpidyna oraz serpentynina. To nowa, innowacyjna postac alkaloidu i wykazuje wlasciwosci o wiele bardziej selektywne. Dziala niesamowicie mocniej, jednak nie wplywa na pobudzenie calego ukladu nerwowego, a jedynie te receptory, które odpowiadaja za rozszerzenie sie naczyn w obrebie stref uporczywego tluszczu. Efektem jest precyzyjne rzezbienie sylwetki w miejscach, skad pozbycie sie go jest szczególnie trudne z uwagi na slabe ukrwienie. Dodatkowym atutem Alfa-Yohimbiny jest fakt, że wydłuża w czasie wszystkie efekty dzialania produktu.
 

Beta-fenyloetylamina HCl - alkaloid stymulujący produkcję dopaminy, wpływający na poprawę nastróju, wpływający pozytywnie na wytrzymałość, wywołujący pobudzenie i stymulujący do wysiłku.


Thiamine Disulfide - jest to syntetyczna pochodna rozpuszczalnej w wodzie witaminy - tiaminy, która w przeciwieństwie do niej jednak jest ma charakter lipofilny. Zdecydowanie łatwiej przekracza barierę krew-mózg zwiększając tym samym poziom tiaminy i estrów fosforanu tiaminy w mózgu i modulując aktywność wielu neuroprzekaźników.Thiamine Disulfide poprawia zdolności wysiłkowe głownie poprzez odsunięcie w czasie objawów zmęczenia ośrodkowego. Wchodzi w skład preparatów o działaniu stymulującym, w tym stacków kreatynowych i no-boosterów oraz tzw. spalaczy tłuszczu.


Metylo-synefryna - swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę. Hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP.


5-hydroksytryptofan - związek, który jest bezpośrednim prekursorem dla Serotoniny, hormonu pełniącego bardzo ważną rolę w procesach regulacji apetytu, poprawy nastroju oraz optymalizacji sekrecji innych hormonów. Ponieważ sama Serotonina nie posiada zdolności do przekraczania bariery krew-mózg, skutecznym sposobem na podniesienie jej poziomu jest suplementacja jej prekursorami, wśród których najskuteczniejszym jest 5-hydroksytryptofan. Liczne badania pokazują bezpośredni związek pomiędzy podawaniem 5-HTP a poprawą snu, hamowaniem napadów głodu, normowaniem poziomu insuliny, kortyzolu i prolaktyny czy znoszeniem stanów lękowych.


3,3-Dijodo-L-Tyronina, 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2) - przyspieszają metabolizm, zwiększają ogólny wydatek energetyczny organizmu, obniżają poziom cholesterolu, przyspieszają proces utleniania kwasów tłuszczowych, aktywują kinaze AMPK.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE Thermo Bombs    
Porcja jednorazowa 1 kapsułka    
Ilość porcji w opakowaniu 56    
Opakowanie 56 kapsułek    
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka) zaw: % DZ
  SlimCORE 731mg  
  Pouchong Tea (a.m.p. citrate)    
  DL-Phenylalanine    
  Ekstrakt nasion Guarany 22%    
  Cayenne    
  Guaranine (1,3,7,8-Tetramethylxanthine)    
  Rauwolscine HCl    
  NeuroMAX 600mg  
  Beta-Phenethylamine HCl    
  Thiamine Disulfide Sulbutiamine    
  Methyl Synephrine    
  Ekstrakt Griffonia Simplicifolia (standaryzowany do 95% 5-HTP)    
  Thyro II 300mg  
  3,3-Dijodo-L-Tyronina, 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2)    

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy.: Jedna kapsułka rano przed śniadaniem, druga kapsułka 6-8 godzin później przed treningiem.
  • Dzień Nietreningowy.: Jedna kapsułka rano przed śniadaniem.

  

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!