Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Beta-alanine Carno Rush

Beta-alanine Carno Rush
NIEDOSTĘPNY 39,00 zł
Skrócony opis:
Producent: OLIMP LABS
Kategorie: Wytrzymałość, Beta-Alanina
Gramatura:
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 39,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
1 opinie  1 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Olimp Labs Beta Alanine Carno Rush jest to suplement diety, który jest kierowany przede wszystkim do osób, które uprawiają sporty wytrzymałościowo- siłowe, siłowe oraz wytrzymałościowe. Sprawdza się przede wszystkim dlatego, że wspomaga wydolność fizyczną, która jest konieczna przy tego rodzaju sportach. Beta-alanina i L-histydyna pomagają w syntezie karnozyny, wykazuje ona ogromny potencjał antyoksydacyjny co sprawia, że opóźnia procesy degradacyjne zachodzące w komórce w trakcie intensywnego wysiłku. Równoczesne podanie obu tych substancji wyklucza ryzyko ich niedoboru wynikającego z błędów dietetycznych, co może skutkować obniżonym poziomem istotnej dla wysiłku karnozyny.
 
 
Olimp Beta-alanine Carno Rush wykazuje możliwy pozytywny wpływ na zmniejszenie około treningowego, zakwaszenia organizmu i przyspieszenie usuwania kwaśnych jonów z komórek mięśniowych, po zakończonym treningu w czasie regeneracji.
 
Plusy produktu: 
  • preferowany dla sportowców i osób aktywnych fizycznie; 
  • rekomendowany przy sportach gdzie wymagana jest wysoka wydolność fizyczna utrzymywana przez dłuższy okres czasu i/lub z dużą częstotliwością treningową;
  • przyczynia się do wydłużenia czasu do osiągnięcia stanu zmęczenia; 
  • pomaga zwiększyć faktyczną objętość treningową;
  • produkt wysokiej jakości; 
  • większa wydajność komórek mięśniowych;
  • składniki działają na zasadzie synergii; 
  • zawartość witaminy B6; 
  • wspomaganie efektywnej pracy układu nerwowego. 
 
Kto skorzysta na suplementacji? 
 
Przede wszystkim osoby aktywne fizycznie oraz sportowcy uprawiający sporty wytrzymałościowe oraz siłowe. Olimp Beta-alanine Carno Rush pomaga zmniejszyć także zakwaszenie organizmu i przyspiesza usuwania kwaśnych jonów z komórek mięśniowych, po zakończonym treningu w czasie regeneracji. Może także przyczyniać się do zwiększenia wytrzymałości około treningowej, przyspiesza rozbudowę masy mięśniowej oraz wzrost szybkości spalania tkanki tłuszczowej. 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 

5 on 15/04/2017
Treningi z tym suplementem serio są dłuższe, polecam!
5 bazując na 1 recenzjach

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!