Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

OxyMax XT

OxyMax XT
NIEDOSTĘPNY 199,00 zł
Skrócony opis:

OxyMax XT jest bardzo skutecznym termogenikiem i wykazuje też właściwości stymulacyjne, podnosi poziom dopaminy, zwiększa poziom energii, poprawia nastrój, redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne. Koniec ze złym samopoczuciem podczas długiego procesu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Producent: PERFORMAX LABS
Kategorie: Odchudzanie, Termogeniki
Gramatura: 60kap
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 199,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

OxyMax XT jest bardzo skutecznym termogenikiem i wykazuje też właściwości stymulacyjne, podnosi poziom dopaminy, zwiększa poziom energii, poprawia nastrój, redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne. Koniec ze złym samopoczuciem podczas długiego procesu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.
 

  • DODAJE EUFORYCZNEJ ENERGII
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA NASTRÓJ
  • DZIAŁA SILNIE TERMOGENICZNIE
  • WSPOMAGA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  • SZCZEGÓLNIE POLECANY PODCZAS RYGORYSTYCZNEJ DIETY


 

OxyMax to zaawansowany peparat redukujący tkankę tłuszczową, którego działanie jest wielopoziomowe. Dzięki zaawansowanej mieszance składników aktywnych wpływa na takie parametry jak: tempo lipolizy, zwiększa konsumpcję spoczynkowo tlenu-co świadczy o przyspieszonych procesach metabolicznych, stymuluje układ nerwowy-wpływając na sekrecję dopaminy, zwiększa termogenezę, wpływa na receptory alfa 2.

OxyMax został zaprojektowany z myślą o osobach, dla których redukowanie jest uciążliwą częścia budowania formy, ze względu na przemyslany skład OxyMax ma za zadanie maksymalnie wspomóc procesy  utraty tkanki tłuszczowej, co przekłada się na wzrost efektywności i ułtwienie pozbycia się najbardziej opornego tłuszczu na ciele.

W produkcie znajdziemy m.in.:
Formułe EuphoraMax posiadająca w składzie:
Fenyloalanina w formie N-phenethyldimethylamine HCl oraz Beta-phenylethylamine HCl  - są to aminokwasy z grupy egzogennych, stanowi prekursor tyrozyny, odpowiedzialny za produkcję neuroprzekaźników. Aminokwas ten wystepuje głównie w pokarmach bogatych w białko oraz suplementach aminokwasowych i białkowych dla sportowców oraz w spalaczach tłuszczu. Jej działanie polega na łagodzeniu bólu i poprawie samopoczucia. Stymulują one układ nerwowy, co skutkuję poprwą procesów myślowych, funckji poznawczych, samopoczucia. Dodają energii i chęci do działania, co skutkuję efektywniejszym wydatkowaniem energii i spalaniem tłuszczu.
W farmule znajdziemy jeszcze składniki tłumiące apetyt oraz poprawiające samopoczucie i nastrój jak: Hordeina HCL oraz Coleus Forskohlii.

Formuła ThermoMax bogata jest w takie substancję jak:
Kofeina- 1,3,7-trimetyloksantyna - Należy do substancji organicznych, bogato występuje m.in. W kawie, w której pełni rolę ochronną przed owadami i zwięrzętami roślinożernymi. Jako stymulant wpływa na blokowanie receptorów adenozynowych w mózgu. Jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych stymulantów w diecie sportowców, nadaję się idealnie do niwelowania zmęczenia. Jako, że wykazuję działanie termogeniczne stanowi też bardzo często podstawę termogeników i spalaczy tłuszczu. Kofeina wykazuję szereg działań wspomagających budowanie formy sportowej, jako produkt promujący budowanie wytrzymałości usprawnia procesy metaboliczne w tym wykorzystanie tlenu przez tkanki organizmu. Udowodniono również, że nieduże dawki kofeiny wraz z dodatkiem węglowodanów poprawiają regenerację i obniżają bolesność mięśni.

Kapsaicyna - dzięki wpływowi na receptory waniloidowe, jej działanie oznajmia się jako swoiste uczucie cipeła, termogenezy. Powiązane jest to z uwolnieniem adrenaliny i noradrenaliny, które z kolei będa wpływały na tempo przemian metabolicznych w tym rozkład tłuszczu. W suplementacji wykorzystywana jest w mieszankach termogenicznych, spalających tłuszcz, promujących odchudzanie. Można ją również spotkać jako dodatek w celach poprawy biodostepności składników aktywnych róznych produktów.

Produkt uzupełnia formuła AbsorboMax, która zawiera ekstrakt z czarnego pieprzu. Swoje właściwości bioaktywne, jak wspomaganie wydzialania soków trawiennych zawdzięcza alkaloidowi-piperynie. Poza tym piperyna wykazuje właściwości wspomagające układ immunologiczny. W produktach żywnościowych używana jest w celach wspomagania przyswajania składników odżywczych, a także jako dodatek do produktów o charakterze termogenicznym. Wykazano również, że piperyna działa termogenicznie, poprawiając wydolność i skład ciała u osób trenujących.


 

SKŁADNIKI AKTYWNE OxyMax XT    
Porcja 1 kapsułka    
Ilość porcji w opakowaniu 60    
Opakowanie 60 kapsułek    
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka) zaw: % DZ
  EuphoraMax 335mg  
  N-phenethyldimethylamine HCl    
  Beta-phenylethylamine HCl    
  Ekstrakt Selaginella Tamariscina (20% Amentoflvone)    
  Hordenina HCl    
  Ekstrakt Coleus Forskohlii (90 % Forskolin)    
  ThermoMax 275mg  
  Kofeina    
  Higenamina HCl    
  Ekstrakt Boldine (nastepca Rauwolfia Vomitoria - rauwolscyny)    
  Ekstrakt Pieprzu Cayenne    
  AbsorboMax 5mg  
  Ekstrakt czarnego pieprzu (95% piperyny)    


Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (1 kapsułka) na czczo, druga porcja (1 kapsułka) 30 minut przed treningiem.
  • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (1 kapsułka) na czczo, druga porcja (1 kapsułka) 30 minut przed obiadem.

 

 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!