Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Carnogenic

Carnogenic
NIEDOSTĘPNY 69,00 zł
Skrócony opis:

Carnogenic 1175 to zaawansowany preparat przedtreningowy, zawierający prekursory produkcji karnozyny i tlenku azotu. Carnogenic 1175 to połączenie uderzeniowej porcji beta-alaniny z dodatkiem L-histydyny oraz cytruliny i L-argininy.

Producent: TREC NUTRITION
Kategorie: Wytrzymałość, Beta-Alanina, Jabłczan cytruliny, Jabłczan Argininy
Gramatura: 120kap
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 69,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Carnogenic to booster testosteronu, uzupełniający niedobór beta-alaniny oraz l-histydyny. Osiągnij większą wydajność treningu.
Pompa mięśniowa, to jeden z najważniejszych czynników, wpływających na skuteczny trening. Carnogenic to preparat stworzony z myślą o zwiększeniu pompy oraz zapewnienia prawidłowego pH w tkankach.

Główne składniki tego preparatu, to:
Carnogenic będzie szczególnie wskazany dla osób, które chcą dodatkowo wzmocnić swoje mięśnie oraz trenować z pełnym zaangażowaniem. Można stosować go w różnych dyscyplinach, ze szczególnym naciskiem, na sporty siłowe. Silne działanie tego boostera, zapewnia unikalna formuła, uzupełniająca najważniejszych substancji odpowiedzialnych za efektywny trening i pracę mięśni. 
 
W przeciwieństwie do tradycyjnych przedtreningówek, Carnogenic nie zawiera kofeiny i innych substancji o działaniu pobudzającym, co pozwala stosować go także późnym wieczorem. Wybierz go już teraz i poczuj różnicę.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE CARNOGENIC 1175    
Porcja jednorazowa 4 kapsułki    
Ilość porcji w opakowaniu 30    
Opakowanie 120 kapsułek    
Zawartość w 1 porcji (4 kapsułki) zaw: % DZ
  PRO-CARNOSINE MATRIX    
  Beta-Alanina 2600 mg  
  L-Histydyna 100 mg  
  NITRO PUMP MATRIX    
 

Jabłczan Cytruliny

1000 mg  
  Jabłczan L-Argininy

1000 mg

 


SPOSÓB UŻYCIA:

  • 4-6 kapsułek 30 min. przed treningiem. Preparat popić ok. 300 ml wody.

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!