Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

PCT

PCT to preparaty, które stosuje się w po cyklach sterydowych lub prohormonalnych. Dzięki nim, można zwiększyć skuteczność ćwiczeń i utrwalić działanie innych substancji, które poprawiają stan mięśni.

PCT to zwykle preparaty złożone, które wpływają na podwyższenie poziomu męskich hormonów we krwi, oraz obniżenie poziomu hormonów żeńskich.

Częstymi składnikami preparatów PCT są takie substancje, jak:

  • Ekstrakt z pestek winogron – zawierający bardzo dużo polifenoli i usuwający z organizmu wolne rodniki.

  • L-Histydyna – wpływa na zwiększenie ilości karnozyny, dzięki której wolniej dochodzi do zakwaszenia mięśni.

  • Wyciąg z zielonej herbaty – przyśpieszający metabolizm i dostarczający naturalnych polifenoli.

  • Ekstrakt z eurycoma longjack (polecamy patentowany)

Dzięki tym składnikom można zmniejszyć zanieczyszczenie organizmu produktami przemiany materii, do którego dochodzi wtedy, gdy przyjmujemy duże ilości odżywek białkowych i innych preparatów, które sprzyjają osiąganiu dobrych wyników na siłowni.

PCT ma kompleksowe działanie i sprzyja jak najlepszej pracy mięśni. Dzięki niemu, możesz także zwiększyć przyswajalność substancji odżywczych.

W tej kategorii znajdziesz także preparaty zawierające substancje, które zwiększają procesy anaboliczne w organizmie. Preparaty mogą różnić się zawartością substancji aktywnych i stosuje się je w różnych fazach cyklu.

Dzięki PCT możesz maksymalnie wykorzystać suplementację innymi składnikami aktywnymi i zyskać lepsze efekty podczas treningu. Zapraszamy do zapoznania się z preparatami, które znajdują się w tej kategorii w naszym sklepie internetowym.

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: