Apollo's Hegemony Alpha GPC - zbadaliśmy suplement 2023.09 - Testosterone Wiedza

Kategorie

Najczęściej czytane

Apollo’s Hegemony Alpha GPC – zbadaliśmy suplement 2023.09

Słowem wstępu

Alpha-GPC (alfa-glicerofosfocholina lub alfosceran choliny) to fosfolipid zawierający cholinę. Po spożyciu alfa-GPC jest szybko wchłaniany i łatwo przekracza barierę krew-mózg. Jest metabolizowany do choliny i glicerolo-1-fosforanu. Cholina jest prekursorem acetylocholiny, neuroprzekaźnika zaangażowanego w pamięć, uwagę i skurcz mięśni szkieletowych. Glicerolo-1-fosforan jest wykorzystywany do wspierania kondycji błon komórkowych.

 

O działaniu słów kilka

Istnieje wiele korzyści płynących ze stosowania Alpha GPC. Badania przeprowadzone na podstawie setek badań wykazały, że Alpha GPC

  • Poprawia pamięć i zdolność uczenia się,
  • Przywraca biodostępność acetylocholiny,
  • Regeneruje i uwrażliwia receptory czynnika wzrostu nerwów w mózgu,
  • Zwiększa poziom hormony wzrostu we wszystkich grupach wiekowych,
  • Zwiększa wydajność poznawczą i pamięć u pacjentów z chorobą Alzheimera.

Alpha GPC jest rozpuszczalny w wodzie i szybko dostaje się do mózgu po zażyciu. W mózgu zwiększa transmisję sygnału i chroni neurony. Alpha GPC poprawia funkcjonowanie mózgu i procesy uczenia się poprzez bezpośrednie zwiększenie syntezy i wydzielania acetylocholiny. Zgodnie z zapotrzebowaniem organizmu.

 

Alpha GPC – 300 mg w kapsułce – KUP TUTAJ

Dlaczego zbadaliśmy suplement ALPHA GPC?

Naszym celem jest dostarczyć na rynek produkty najwyższej jakości, co jako firma udowodniliśmy już niejednym badaniem w niezależnym laboratorium Hamilton (na https://testosterone.pl/wiedza/ jest już kilka artykułów z wynikami badań, które wedle Państwa, jak i naszych oczekiwań udowodniły, iż produkty są wysokiej jakości, a surowiec pozyskiwany jest z odpowiednich źródeł dochowujących wysokich standardów produkcji.

 

Dodatkowo mamy świadomość, iż po suplement bardzo często sięgają sportowcy, w tym zawodowi, dlatego tym razem produkt został przebadany pod kątem 7 substancji będących na liście WADA – World Anti-Doping Agency, czyli Światowej Agencji Antydopingowej. Jak widać na załączonym poniżej obrazu – suplement wolny jest od jakiejkolwiek ilości przebadanych substancji dopingujących, co czyni go bezpiecznym dla każdej osoby chcącej rozpocząć suplementację Alphą GPC.

Badanie zostało wykonane w niezależnym laboratorium HAMILTON POLAND Sp. z o.o

 

    Dodaj swój komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*