Informacje
  • Czas realizacji zamówienia
  • Dostępność produktów
  • Koszty transportu
  • Oryginalność produktów
  • WYSYŁKA ZAGRANICZNA (EU)
  • Regulamin
  • Kupony rabatowe
  • Bezpieczeństwo
  • Mapa strony
O firmie
  • Dane firmy
  • Certyfikaty i autoryzajce
 • Facebook
 • Instagram

  Koszty wysyłki

Odbierz w ŻABKA, ORLEN, Pocztex - 9.9 zł
Kurier Pocztex 2.0 - 9.9 zł
InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
Kurier Pocztex 2.0 pobranie - 14 zł
Kurier UPS - 17.9 zł
Kurier UPS pobranie - 20.9 zł
Paczka zagraniczna (EU) od 25 zł

DOSTAWA GRATIS: KURIER POCZTEX - POWYŻEJ 349 ZŁ

Płatność kartami VISA / MasterCard, przelew online, BLIK, PayPo (płacisz po 30 dniach), GooglePay, ApplePay, przy odbiorze - pobranie.

ALINESS

 Aliness® - waścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji. Jest to Polska, jako nieliczni w branży suplementacyjnej posiadająnowoczesny zakład produkcyjny oraz zaplecze rozwojowo-badawcze, które się mieści w Karczewie.

Aliness® spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP. Posiada własną linię produkcyjną, nowoczesny zakład orz magazyn surowców i wyrobów gotowych, własny dział rozwoju oraz kadrę doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych, co umożliwia szybkie reagowanie na potrzeby konsumentów oraz dochowanie wysokich standardów jakościowych i powtarzalności produkowanych produktów. Marka współpracuje także z certyfikowanymi i akredytowanymi przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny laboratoriami badawczymi jak SGS Polska lub J.S. Hamilton Poland S.A. Coraz większa ilość produktów Aliness® posiada Certyfikat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065. Powyższy Certyfikat gwarantuje, że na żadnym etapie uprawy oraz produkcji rolnej surowców nie zostały użyte sztuczne nawozy, pestycydy oraz chemiczne środki ochrony roślin.

Aliness® skupia się na produkcji suplementów spełniających wymogi wszystkich grup wiekowych, kładąc nacisk na wysoką jakość surowca oraz odpowiednio dobrane dawki poszczególnych substancji w preparatach.

W swojej ofercie posiada produkty wspierające organizm zarówno od strony fizycznej, jak i umysłowej, stawiając zdrowie (Omega-3, D3, B-kompleks itp.) oraz anty-aging (Resveratrol, Kurkumina C3 complex, Q10+PQQ) na piedestał. Jako jedna z pierwszych marek wprowadziła do obrotu maślan sodu, bifidobacterie bez MOS/FOS czy S.boulardi cieszące się ogromną popularnością, wśród osób chcących wesprzeć kondycję przewodu pokarmowego.

Znakomite połączenie innowacyjnych technologii, najwyższych standardów jakościowych oraz doświadczenia w branży sprawia, że suplementy Aliness cieszą się dużym uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Aliness stawia na naturalne i bezpieczne składniki, które mają korzystny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie organizmu. Wszystkie produkty są tworzone z myślą o potrzebach klientów, a ich szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniego suplementu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oferta Aliness obejmuje między innymi witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, ekstrakty roślinne oraz probiotyki.

Jednym z kluczowych założeń firmy jest dbałość o środowisko naturalne i etyczne podejście do produkcji. Aliness korzysta z surowców najwyższej jakości, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony, a także stosuje opakowania przyjazne dla środowiska. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierając produkty Aliness, wspierają firmę odpowiedzialną społecznie i dbającą o naszą planetę.
Sortuj:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Grid