Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

VITARGO®

VITARGO® to węglowodany, które opracowano dzięki długim badaniom naukowym. Wchodzi on w skład wielu preparatów, takich, jak napoje energetyczne batony czy odżywki typu bulk. Jego największym plusem jest to, że pozwala na szybkie uzupełnienie niedoboru węglowodanów i poprawę bilansu energetycznego, zwłaszcza podczas ciężkiego treningu.

VITARGO® jest niezastąpione wtedy, gdy musisz dostarczać swojemu organizmowi bardzo dużej ilości węglowodanów i nie możesz tego zrobić dzięki stosowaniu odpowiedniej diety. Węglowodany VITARGO® szybko wchłaniają się i wpływają na zwiększenie ilości glikogenu w wątrobie. Można je stosować zarówno przed treningiem, jak i po jego zakończeniu. Jego najważniejszą zaletą jest szybkie przechodzenie przez układ pokarmowy (bez efektu „burczenia” w brzuchu), masywne zwiększanie wytrzymałości i wpływ na zmniejszenie katabolizmu. Wszystko to wpływa na jego wyjątkowo skuteczne działanie na organizm sportowca i zapobieganie zmęczeniu.

VITARGO® jest dostępne w różnych opakowaniach oraz formach. Jest to skrobia jęczmienna ale i ostatnio Vitargo pojawiło się jako skrobia kukurydziana. Producent przyznaje, że wszystko zależy od wagi molekuł vitargo i mogą to byc różne źródła skrobii.

Tylko u nas Vitargo prosto od producenta ze Szwecji!

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż: