Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Base Beta Alanine

Base Beta Alanine
NIEDOSTĘPNY 1,00 zł
Skrócony opis:

Poczuj moc beta alaniny na własnej skórze. Wspomaga wytrzymałośc i siłę mięśnia. Działa anabolicznie podnosząc poziom karnozyny w mięśniach. 

Producent: FITMAX
Kategorie: Wytrzymałość, Beta-Alanina
Gramatura: 250g
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 1,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Base Beta Alanine to suplement diety podnoszący poziom karnozyny w mięśniach. Skutecznie wspomaga budowanie wytrzymałości mięśniowej. Wykazuje działanie synergistyczne z kreatyną, stąd zaleca się łączyc beta alanine z kreatyną w jednym cyklu.

  • Wspomaga budowanie masy mięśniowej
  • Wspomaga budowanie wytrzymałości
  • Podnosi poziom karnozyny w mięśniach
  • Działa synergistycznie z kreatyną

 
Skład:

Składniki aktywne w: 2,5 g
Beta-alanina 2500 mg
Witamina B6 0,3 mgSposób użycia: porcja 2,5g przed i po treningu siłowym. W dzień bez treningi siłowego, jedna porcja rano i po południu

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!