Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

BETA ALANINE caps

BETA ALANINE caps
NIEDOSTĘPNY 69,00 zł
Skrócony opis:

Znakomity preparat skutecznie wspomagający budowanie wytrzymałości i wydolności mięśniowej. Przydatny podczas budowania masy mięsniowej jak i skutecznie wspiera treningi wydolnościowe i wytrzymałościowe. Idealny dodatek do cyklu kreatynowego.

Producent: REAL PHARM
Kategorie: Wytrzymałość, Beta-Alanina
Gramatura: 150 kaps
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 69,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

BETA ALANINE caps to suplement diety wspomagający organizm w sposób kompleksowy pod kątem długotrwałej pracy mięśnia. Beta-alanina słynie ze swojego wsparcia dla wytwarzania karnozyny w tkance mięsniowej, substancji o silnym działaniu antyoksydacyjnym i wspomagającym utrzymanie odczynu zasadowego, który to sprzyja opóźnieniu wystapienia kwasu mlekowego. Dodatkowo beta-alanina wspomaga transport jonów wodorowych z mięsnia, co wydłuża jego czas pracy. Suplement ten jest polecany nie tylko sportowcom wytrzymałościowym, nadaje się równiez dla osób trenujących siłowo, wspomagając budowanie masy mięsniowej poprzez intensyfikowanie treningu, co wspomaga dłuższą i cięższą prace mięśnia.

 

  • Znakomite działanie
  • Wysoka jakość 
  • Wspomaga regenerację
  • Wspiera budowanie wytrzymałości i siły mięśnia

 

 

Skład:

Active ingredients 1 serving (4 capsules) %ZDS
beta alanine 4400 mg **

 

ZDS ? Recommended daily allowance for an average adult (8400 kj/2000kcal), ** ? no set ZDS.

 

 

Zastosowanie: 1 porcj przed treningowo,  w dzien bez treningu 1 porcja

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!