Sklep z odżywkami i suplementami diety - Testosterone

Wybierz walutę
| £ | $ |
Wybierz język
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Amino 2250

Amino 2250
NIEDOSTĘPNY 99,00 zł
Skrócony opis:
Producent: UNIVERSAL NUTRITION
Kategorie: Masa, Dieta, Aminokwasy BCAA w kapsułkach
Gramatura: 260caps.
Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Cena: 99,00 zł
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
0 opinie  0 opinie  |  Napisz opinie

Wysyłka tego samego dnia już od 3,99 zł
TANIA wysyłka zagraniczna już od 19,99 zł

Suplement uzupełniający niedobór aminokwasów w diecie. Dzięki niemu, poprawisz swój anabolizm i będziesz mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki treningowe.
 
Universal Amino to sprawdzony suplement, który dostarcza dużej dawki aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mięśni. W jego skład, wchodzą takie substancje aktywne jak:
 
  • Zestaw najważniejszych aminokwasów pochodzących z koncentratu białek serwatki oraz hydrolizatu białek serwatki
  • Witamina B6
Zawartość aminokwasów w tym produkcie została dobrana w taki sposób, by zapewnić maksymalną regenerację mięśni oraz zmniejszyć zagrożenie nadmiernym nasileniem procesów katabolicznych. Suplement Universal Amino w formie tabletek, przyjmuje się bezpośrednio przed oraz po treningu, w celu jak najlepszego wykorzystania ?okna metabolicznego?. Dzięki niemu, poprawiasz bilans azotowy organizmu oraz w ekspresowym tempie, dostarczasz swoim mięśniom substancji niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania. Produkt wyróżnia się łatwą przyswajalnością oraz wysoką wartością biologiczną.SKŁAD SUPLEMENTU:

Sposób użycia:  

 
  • Dzień Treningowy:
    Spożyć 2 tabletki przed i po treningu. W celu uzyskania maksymalnych efektów zaleca się dodać do każdego posiłku 2 tabletki.
  • Dzień Nietreningowy: 
    W celu uzyskania maksymalnych efektów zaleca się dodać do każdego posiłku 2 tabletki.
 

 

 

Wszelkie wątpliwości konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

 

 

Zdjęcia przedmiotów częśćiowo są dostarczane przez producenta, w związku z tym zdjęcie może nie prezentować rzeczywistego wyglądu towaru, w wyjątkowych przypadkach, może się różnić formą opakowania."> 


Brak Opinii o tym produkcie.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!